Ekspres Kenwood K-Mix

Produkt i ri

23 990 Lekë

shpërndaje

Numri i Sitave2 Sita
Presion Avulli15 Bar

Çdo detaj i vogël është konsideruar në krijimin e këtij ekspresi të mrekullueshëm. Ekspresi kMix nga Kenwood ja u sjell kafenenë në shtëpi! Pini kafen, makiaton, kapucinon, cokollatën etj, duke u rehatuar në shtepinë tuaj dhe duke kursyer në të njëjtën kohë! Vjen në ngjyra të ndryshme.


Presion avulli 15 bar.
2 sita te ndryshme.
Perdor kafe dhe kapsula.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale