EZ Cracker

Produkt i ri

990 Lekë

-1 000 Lekë

1 990 Lekë

shpërndaje

EZ Cracker mundëson hapjen e vezëve pa lënë levozhga brenda dhe pa e çarë të verdhën. Gjithashtu mund të ndajë të verdhën nga e bardha e vezës. Perfekte për të bërë vezën sy dhe ëmbëlsirat e ndryshme!

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale