Grilë FA-5344

Produkt i ri

5 790 Lekë

shpërndaje

  • Përdoret për barbecue, ngrohje dhe pjekje.
  • Pllakë fikse që nuk ngjit.
  • Me kontroll automatik të temperaturës.
  • I përshtateshëm për të gjitha madhesitë e bukës.
  • Me tregues të fuqisë dhe temperaturës.
  • Me termostat.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale