GRILË FUEGO SW-100GM Zmadho

Grilë FUEGO SW-100GM

Produkt i ri

2 990 Lekë

shpërndaje

Fuqia700 Watt
Permasat e Pllakave25cm x 14cm

Thekni dhe piqni në të njëjtën kohë me grilën Fuego.


  • Vend i vecantë poshtë pajisjes për të sistemuar kordonin.
  • Indikator drite për t'ju njoftuar kur ushqimi ka arritur temperaturën e duhur.
  • Pllaka që nuk ngjisin, shumë të lehta per tu pastruar.
  • Kembëza të dizenjuara për të mos rrëshkitur.
  • Fuqia 700 W.
  • Përmasat e pllakave: 25cm x 14cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale