BLENDER FUEGO BL-121B Zmadho

BLENDER FUEGO BL-121B

Produkt i ri

5 990 Lekë

Blenderi Fuego është krahu juaj i djathtë në kuzhinë.

Fuqia 600W
Kapacitet 1.5 litra.
2 nivele shpejtësie.
Kanë qelqi.
Pastrohet lehtësisht.
Dizajn elegant dhe lehtësisht i përshtatshëm me ambjentin tuaj.

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale