Makineri Flokë Sheqeri CL-1288

Produkt i ri

3 790 Lekë

Bërja e flokëve të sheqerit nuk ka për të qënë kurrë më e thjeshtë se kaq!
Shume i thjeshte ne perdorim dhe i shpejte ne veprim duke krijuar floket e sheqerit ne nje kohe shume te shkurter.

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale