Ngrohës Uji Russell Hobbs Desire

Produkt i ri

5 490 Lekë

I dizenjuar për performancë të lartë në kuzhinë, kjo ngrohëse gjithashtu ju lehtëson punën me matësin e shkallëzuar në dy njësi, pra ju gjithmonë do e dini ekzaktësisht sa ujë keni në ngrohës.

Më shumë detaje

shpërndaje

Kapaciteti1.7 L

I dizenjuar për performancë të lartë në kuzhinë, kjo ngrohëse gjithashtu ju lehtëson punën me matësin e shkallëzuar në dy njësi, pra ju gjithmonë do e dini ekzaktësisht sa ujë keni në ngrohës.


Dizajn fin dhe tërheqës, i zi me detaje të kuqe.
Kapacitet i lartë, 1.7 litra.
Ndriçim ngjyrë blu nderkohë që uji pritet të vlojë.
Bazë e përshtatshme për t'u përdorur 360 gradë, pra përdoret lehtësisht edhe nga personat që përdorin dorën e majtë.
Filtër i cili hiqet dhe pastrohet lehtësisht.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale