Ngrohëse Uji Kenwoo SJM100

Produkt i ri

7 990 Lekë

Ngrohësja e ujit  Kenwood, me një kapacitet të enës prej 1.6 Litrash ka një dizajn modern klasik me një material dhe ngjyrë metali.

SJM110 vjen me një filtër të lëvizshëm për lehtësi në pastim dhe me një vend për të vendosur kordonin, me qëllim që të mos zërë shumë hapësirë.

Më shumë detaje

shpërndaje

Kapaciteti6 filxhane
MaterialiCelik

Pjesë e brendshme e lëmuar: për të mos krijuar precipitat dhe për pastrim sa më të lehtë.


Gradim sipas sasisë:  Kurseni energji dhe ujë. Kapaciteti deri në 6 filxhanë.
Filtër i lëvizshëm: i vendosur në grykëzën e ibrikut që ndalon hyrjen e papastërtive në pijen tuaj.
Lëmim metalik: Stil unik dhe lehtësi në pastrim.
Materiali trupit: Inoks (çelik i pandryshkshëm)
Ngjyra: Metal
Filteri: I lëvizshëm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale