RRAHËSE FUEGO NR-385 Zmadho

RRAHËSE FUEGO NR-385

Produkt i ri

2 990 Lekë

Rrahësja Fuego ju ndihmon të bëni ëmbëlsire dhe gatime brumi shpejt dhe lehtë.


Përzierës brumi.
Përzierës kremi.
Përzierësit vendosen, hiqen dhe pastrohen me lehtësi.
Pesë nivele shpejtësie + Turbo.
Fuqia 400 W.

shpërndaje

Fuqia400 Watt
Nivelet e Shpejtësisë5 Nivele

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale