Rrahëse Vezësh Kenwood KMix Zmadho

Rrahëse Vezësh Kenwood KMix

Produkt i ri

12 990 Lekë

Rrahësja e vezës kMix ka një motorr të fuqishëm 350 Watt, 5 nivele shpejtësie dhe 1 buton pulsimi, 2 lloje rrahësesh prej çeliku për më shumë lehtësi në miksimin e masave të ndryshme.

Më shumë detaje

shpërndaje

Fuqia350 Watt
Nivelet e Shpejtësisë5 Nivele
Pesha1.5 Kg
MaterialiAlumin
Permasat22cm x 17cm x 17.8cm

Dizajni i këtij mikseri dore e bën të rehatshme në përdorim dhe të bukur për t’u parë.


Përmasat (cm): 22 x 17 x 17.8
Pesha: 1.5kg
Materiali: Alumin
Ngjyra: E disponueshme në ngjyra të ndryshme
Shpejtësitë: 5 nivele shpejtësie + Buton pulsimi
Fuqia: 350W
2 tela për të rrahur vezët
2 çengela për të zenë brumë

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale