RRAHËSE SET FUEGO NR-385A Zmadho

RRAHËSE SET FUEGO NR-385A

Produkt i ri

3 490 Lekë

Rrahësja Fuego ju ndihmon të bëni ëmbëlsira, gatime brumi, supë kremoze apo salca të ndryshme shpejt dhe lehtë.


  • Blender shkop.
  • Përzierës brumi.
  • Përzierës kremi.
  • Përzierësit vendosen, hiqen dhe pastrohen me lehtësi.
  • Pesë nivele shpejtësie + Turbo.
  • Fuqia 400 W.

shpërndaje

Fuqia400 Watt
Nivelet e Shpejtësisë5 Nivele

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale