Shtrydhese Frutash Russell Hobbs 20365-56 Aura

Produkt i ri

12 990 Lekë

Merrni vitaminat tuaja në çdo kohë, shtrydhni frutat dhe perimet e preferuara dhe merrni lëng të shijshëm e të freskët me shtrydhësen Russell Hobbs Aura.

Më shumë detaje

shpërndaje

Fuqia650 Watt
Nivelet e Shpejtësisë2 Nivele
Kapaciteti0.7 L
Madhesia e Gypit75 mm

Fuqia 650W.
2 nivele shpejtësie (për fruta të forta dhe të buta).
Panel kontrolli shpejtësie inteligjent.
Grykë e gjerë me diametër 75 mm për t'i shtrydhur frutat pa i copëtuar.
Depozitë mbetjesh me kapacitet 2 l dhe kanë për lëngun me kapacitet 700ml.
Disk çeliku që nuk ndryshket, hiqet dhe pastrohet lehtësisht.
Levë sigurie metalike.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale