Shtrydhese Frutash Russell Hobbs Desire

Produkt i ri

13 490 Lekë

Shtrydhesja Russell Hobbs 20366-56/RH Desire ju ndihmon të merrni më te mirat nga frutat dhe perimet për t'i pasur ato çdo ditë në dietën tuaj ushqimore.

Më shumë detaje

shpërndaje

Nivelet e Shpejtësisë2 Nivele
Lloji i TeheveÇeliku
Kapaciteti0.75 L
Madhesia e Gypit75 mm

2 nivele shpejtësie (për fruta të forta dhe të buta).
Panel inteligjent kontrolli.
Grykë e gjerë me diametër 75 mm për t'a përdorur frutin pa prerë.
Depozitë mbetjesh me kapacitet 2l dhe kanë për lëngun me kapacitet 750 ml.
Tehe çeliku të pandryshkshëm që hiqen lehtësisht për t'u pastruar.
Levë sigurie.
Dizajn tërheqes, i kuq me detaje të zeza.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale