MP3 Me Bluetooth – CARG7

Produkt i ri

1 990 Lekë

MP3 me Bluetooth- car590

Më shumë detaje

shpërndaje

Porta USB2

Mund te kryeni ne cdo moment telefonata ose te degjoni muziken tuaj te preferuar ne saj te 

nderlidhjes me bluetooth me nje cilesi te larte audio.

Gjithashtu ju mund te degjoni muzike neformat  MP3 dhe WMA.

-Suporton usb (ku ju mund te karikoni telefonin ose te degjoni muzike)

-Karte Micro SD 

-Nderlidhje nepermjet fishes AUX

-Ndalon dyfishimin e zerit ne momentin kur ju po kryeni telefonaten (efekti ECHO)

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale