Mp3 Me Bluetooth KB-502B

Produkt i ri

2 590 Lekë

Shkarkoni muzikën tuaj të preferuar dhe dëgjojeni atë kudo


1 portë USB-je.
Telekomandë për të komanduar thirrjet dhe volumin.
Cilësi e lartë tingulli.
Ekran LCD.
Suporton karta memorie nga 1-8 Gb.

shpërndaje

Porta USB1
EkranLCD

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale