Skuter Balancues Hoverboard Smart

Produkt i ri

34 990 Lekë

-4 010 Lekë

39 000 Lekë

Skuter Balancues 10" Hoverboard Smart

Me vet-balancim, dy rrota dhe nje timon per ta bere edhe me te lehte levizjen.

Punon me bateri te rikarikueshme.

Rrota te gomuara.

Pedale te gomuara qe sherbejne si sensor.

Koha qe duhet per nje karikim te plote eshte 1-2 ore.

Pesha maksimale qe mund te mbaje eshte 120 kg.

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale