Remax Llampe tavoline me drite LED+ Ore Digitale

Produkt i ri

2 990 Lekë

-2 000 Lekë

4 990 Lekë

Llampe Tavoline Led dhe drite nate shumengjyreshe e cila mund te perdoret dhe si drite nate. Baza ndryshon ngjyre sipas deshires ose mund ta lini te ndryshoj vete ngjyren. Perfekte per ne dhome gjumi apo ne tavolinen e punes. Duke perdorur teknologjine LED ju mundeson jetegjatesi maksimale me nje karikim. Gjithashtu niveli i ndricimit eshte i kontrollueshem ne detaj ashtu si edhe ngjyra e tij.

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale