Telefon ODSCN Dual SIM - Facebook & Whatsapp

Produkt i ri

2 990 Lekë

shpërndaje

Telefon me 2 karta SIM ODSCN, teper rezistent dhe mban shume bateri.

  • 2 karta sim
  • rrejti 2G
  • Kamera 2 MP
  • Ekran 2.4 INCH
  • Facebook & Whatsapp
  • Bluetooth
  • Radio
  • Memorie deri ne 16 GB
  • Alarm, Kalendar, makine llogaritese etj

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale