Doogee Shoot 2 1GB RAM / 8GB ROM

Produkt i ri

10 990 Lekë

shpërndaje

ProcesoriProcesori CPU: Quad Core 1.5 GHz
RAM1 GB
Memorje e Brendshme8 GB
Kamera Paresore5 MP + 5 MP
Kamera Dytesore5MP
Sistemi OperativAndroid 7.0 Nougat
Rezolucioni1280x720
Kapaciteti Baterise3360mAh

Doogee Shoot 2, dual kamera per fotografi te mrekullueshme!
Ekran  HD 5.0" dhe permban sensor per hapjen e telefonit nepermjet shenjes se gishtit
Permban sensor per hapjen e telefonit nepermjet shenjes se gishtit
Sistemin operativ i Android 7.0
Procesor QuadCore 1.5GHz dhe 1GB RAM 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale