Xiaomi Redmi 5A 2/16

Produkt i ri

12 990 Lekë

-2 000 Lekë

14 990 Lekë

Global Version Xiaomi Redmi 5A, 2GB RAM, 16GB ROM, Ekran 5.0" HD, Smartphone Snapdragon 425 Quad Core, Bateri 3000mAh, 13.0 MP Kamera paresore, 5.0 MP kamera dytesore.

Më shumë detaje

shpërndaje

Garancia6 muaj
Bateria3000 mAh
ProcesoriSnapdragon 425 Quad Core
RAM2GB
Memorje e Brendshme16GB
Kamera Paresore16MP
Kamera Dytesore5MP
Rezolucioni1280x720
Ekran5 Inc
Pesha137 g.
Permasat140.4*70.1*8.35

Redmi 5A

 

Light and small, but long life smartphone

 

2

 

 

Snapdragon 425

 

64-bit performance level CPU

 

3

5.0 Inch HD Display

 

4

 

13.0MP Camera

 

5

 

Full Netcom, Dual SIM Dual Standby

 

6

 

MIUI 9: Lightning Fast

 

Launch apps faster / Consistently smooth / System optimization

 

X0-0

 

Mi Drop / Mi Video / App Vault

 

7

 

 

Split screen

 

Ne MIUI 9, mund te perdoresh ne te njejten kohe 2 aplikacione te ndryshme, dhe ti mund ta vendosesh vete sa hapesire do zere secila ne ekran.

 

X0-2

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale