DOOGEE F5 4G DUAL SIM

Produkt i ri

20 990 Lekë

-3 000 Lekë

23 990 Lekë

Kase mbrojtese dhe Mbrojtese xhami DHURATE

Ekrani: 5.5" 1920*1080 pixels FHD Sharp Screen

Telefon me 2 karta SIM

Lloji I ekranit: IPS OGS Full lamination technology

Rrjeti: 3G dhe 4G LTE

Procesori: MTK6753, 64bit octa core

Sistemi Operativ: Android 5.1 Lollipop

RAM 3GB

Memorje e Brendshme: 16GB

Kamera Paresore: 13MP

Kamera Dytesore: 5MP

Kapaciteti I baterise: 2660mAh

Standby: 2-3 dite

Më shumë detaje

shpërndaje

Standby 2-3 ditë
Bateria2660mAh
ProcesoriMTK6753, 64bit octa core
RAM3GB
Memorje e Brendshme16GB
Kamera Paresore13MP
Kamera Dytesore5MP

Pershkrimi

Opsione Shtese:

 

                Bluetooth Version 4.0

                GPS i integruar ne telefon

                Sensor drite, sensor levizjeje

                Radio FM (valet transmetohen nepermjet fishes Jack)

                Tethering & Portable Hotspot

                Miracast

                Permasat: 15.2 x 7.7 x 0.8 cm

 

Pesha: 171 gram

Ngjyrat e kases: Argjend, Flori

Aksesoret te perfshire ne paketim: Karikues, Kase mbrojtese dhe Mbrojtes xhami

Specifikimet

 

                Marka: Doogee

                Garancia: 3 muaj

                Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi

                Permasa e Ekranit (inch): Ekrani 5.1"-6"

                Rezolucioni: Rezolucioni 1920x1080

                Sistemi Operativ: Android

                Karta SIM: 2 karta SIM

                Madhesia e Kartes SIM: Madhesia e Kartes Sim: Micro

                Kapaciteti: 16 GB

                RAM: RAM 3 GB

                Procesori CPU:Procesori CPU: Octa Core

                Shpejtesia e Procesorit: Shpejtesia e Procesorit: 1.2GHz

                Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 13 MP

                Kamera Ballore: Kamera Selfie: 5 MP

 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale