Kufje Me Bluetooth T7 Remax

Produkt i ri

2 990 Lekë

PERSHKRIMI

Remax, Kufje Bluetooth T7


Kufje me bluetooth e markes Remax model T7

Mbahet ne vesh dhe lidhet me nje tablet ose smartphone

Mban deri ne 4 ore kohe bisede dhe deri ne 4 dite standby me nje te karikuar

Bluetoothi kap deri ne 10 metra largesi.

Mbani larg duart nga telefoni juaj dhe flisni te qete e pafundesiht me kufjen brenda veshit kudo ndodheni

shpërndaje

Standby1 ditë

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale