LDNIO Kufje Me Bluetooth+Karikues Makine

Produkt i ri

3 990 Lekë

Kufje + karikues per makine 2 ne 1 e markes LDNIO model CM20

Me 1 dalje USB dhe lidhje bluetooth version V4.1

Degjoni muzike dhe flisni me kufjen me me shume se 3.5 ore bisede, me shume se 2 ore muzike dhe me shume se 40 ore standby

Kapaciteti i baterise 40mAh

Mjaft elegante ne ngjyre te zeze dhe praktike per kudo

Bluetooth kap ne distance deri ne 10 metra

shpërndaje

Standby40 orë
Bateria40 mAh

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale