Powerbank Proda

Produkt i ri

4 490 Lekë

PERSHKRIMI

Powerbank PRODA 20000 mAh

Jeni ndjere ndonjehere keq se bateria e telefonit tuaj ka mbaruar pikerisht ne nje moment kur ju e donit me shume?

Remax proda Jane 2000 mAH  eshte bateriae jashtme qe ofron nje zgjidhje te shpejte dhe te efektshme.

Karikon telefonin tuaj smartphone full 4 here.

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale