Remax Bateri E Jashtme Gold

Produkt i ri

4 990 Lekë

PERSHKRIMI

Remax Bateri e Jashtme 10000mAh Pasqyre RPP-36 Gold

Ngjyre gold, model RPP-36 me njeren pjese pasqyre

Me nje kapacitet baterie 10000mAh

E pershtatshme dhe per kamera dixhitale MP3/MP4 ose te tjera produkte qe duan te karikohen.

Mund te karikoje deri ne 2 paisje pasi ka dy porta hyrese

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale