Remax Kufje Me Bluetooth

Produkt i ri

4 390 Lekë

PERSHKRIMI

Remax Kufje Bluetooth RB-T6C

Teknologjia me e fundit per zerin e nje cilesie mjaft te larte HD

Muzike dhe telefonata pa dashur te perdorni duart kur ngisni makinen apo ne biciklete

Karikohet ne makine pasi ka dalje per karikim

Degjoni rreth 3 ore muzike dhe flisni rreth 4 ore ne telefon

Qendron 45 dite standby

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale