Remax P4 Wireless Bluetooth Controlled Selfie Stick

Produkt i ri

2 990 Lekë

Shkop per Selfie Wireless Monopod

Mbajtese fleksibel per smartphone.

Pershtatet per Android dhe iOS.

Bateria 100mAh.

Karikohet per 1 ore.

Distanca wireless deri ne 10 metra.

Gjatesia e Shkopit: 24 - 90cm

shpërndaje

Bateria100 mAh
Gjatësia24 - 90 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale