Frezë Për Thonjtë

Produkt i ri

2 290 Lekë

Nivele të ndryshme shpejtësie rrotullimi.
Deri në 20000 rrotullime në minutë.
Zhurmë shumë e reduktuar.
Koka të madhësive dhe përmasave të ndryshme.
Praktike dhe e lehtë për t'u përdorur.
E lehtë dhe komode për t'u mbajtur.

shpërndaje

    2 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale