Furrë Për Thonj - ZH818

Produkt i ri

1 990 Lekë

Llampë e brendshme në të dyja anët.
Than manikyrin apo xhelin e thonjve në kohë të shkurtër.
E  thjeshtë për t'u përdorur dhe mjaft ekonomike.
Llampa qëndron e ndezur 120 sek.

shpërndaje

    2 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale