Brez V Shape

Produkt i ri

2 490 Lekë

Hapja 105 cm deri ne 130 cm
Hiqi barkun me V-Shape
Terhiqni belin tuaj
Rripi thith, dobeson belin, mbeshtet shpinen, qendrimin, trajton pjesen e belit per formen perfekte ne forme V.
Ideal per nje trup me perfekt
Eleminoni barkun dhe anesoret me V-Shape.

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale