Depilator Lescolton

Produkt i ri

17 990 Lekë

Depilator  me teknologji HPL eksluzive me patentë.

Më shumë detaje

shpërndaje

Depilator  me teknologji HPL eksluzive me patentë.


Depilim i përhershëm dhe i sigurtë në shtepi.
Redukton 82 % të qimeve pas 6 seancave.
Efektive në zona të ndryshme të trupit dhe fytyrës.
Paketimi përfshin karikuesin, kokë rezerve dhe syze mbrojtëse ndaj rrezeve.
I thjeshtë për t'u përdorur.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale