Depilator Pofesional Keda KD-180

Produkt i ri

2 790 Lekë

Mund ta perdorni për duart, kembet dhe bikinin.
Dritë për të dalluar dhe qimet më të shkurtra.
2 nivele shpejtësie.
Kap edhe qimet më të shkurtra.
Punon me korent dhe karikim.
Përfshihen : masazhatori per kallot dhe lëkuren e vdekur, karikuesi, furca e pastrimit.

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale