Depilator Profesional Gemei GM-3055 Zmadho

Depilator Profesional Gemei GM-3055

Produkt i ri

2 690 Lekë

E përshtatshme për bikini, krahë dhe këmbë.
Përfshin 3 koka të ndryshueshme: për prerjen e qimeve, për pjesët intime, për shkuljen e qimeve në të gjithë trupin.
Furcë pastrimi.
Punon me korent dhe karikim.
2 nivele shpejtësie.

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale