Depilator Remington EP7010 E51

Produkt i ri

7 190 Lekë

Lëkurë e butë dhe e lëmuar në pak minuta.

Më shumë detaje

shpërndaje

Lëkurë e butë dhe e lëmuar në pak minuta.


Shkul edhe qimet më të shkurtra (0.5mm).
Efekt që zgjat deri në 4 javë.
40 piskatore të vogla që shkulin qimet që nga rrënja.
Këndi optimal për të kapur dhe shkulur të gjitha qimet.
Kokë e cila mund të lahet.
2 nivele shpejësie.
Furçë pastrimi.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale