Mbrojtëse Copper Fit Knee Sleeve Për Gjurin

Produkt i ri

1 490 Lekë

Material 82% polyester, 14% spandex.
Te dizenjuara sipas këndvështrimit Kinesiologjik për të mbrojtur gjymtyrët nga sforcimet dhe për ti dhënë stabilitet gjatë aktivitetit të lartë fizik.
Efektivitet i lartë.
Shmang çdo dëmtim dhe dhimbje muskulare.

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale