Zbritje! Set Brez & Streçe Hot Shapers Zmadho

Set Brez & Streçe Hot Shapers

Produkt i ri

2 490 Lekë

-1 000 Lekë

3 490 Lekë

Ju bën të djersisni 4 herë më shumë dhe të humbisni kilogramë të tepërt.
Mund ta përdorni në shtëpi kur jeni duke bërë punë, duke ndenjur përpara TV apo kompjuterit, duke kryer aktivitet fizik etj.
Dizenjuar për te gjitha moshat.
Materiali: Neotex.

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale