Set Hot Shapers - Brez dhe Strece

Produkt i ri

2 490 Lekë

-1 000 Lekë

3 490 Lekë

shpërndaje

Set per dobesim Hot Shapers. Perfshihen strecet dhe brezi.

Material Neotex qe ju ben te djersini 4 here me shume se cdo material tjeter.

Mund t'i mbani veshur sa here qe jeni duke ndenjur ose duke kryer nje aktivitet fizik.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale