Zbritje! Brazilian Secret Zmadho

Brazilian Secret

Produkt i ri

799 Lekë

-1 191 Lekë

1 990 Lekë

Të brendshme që plotësojnë dëshirën tuaj për të pasme të ngritura
Praktike dhe të rehatshme
Ideale për veshje me xhinse, pantallona, fustane
Janë si të bredshme normale, veçse kanë efektin mahnites "Push-Up"
Materiali: 80% najlon, 20% material elastik

shpërndaje

    4 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale