California Beauty

Produkt i ri

1 490 Lekë

California Beauty SLIM’n Lift
Jepini trupit tuaj formën më perfekte, sexy, linja të harkuara.
E përbërë nga material me fibër speciale , kjo veshje është mënyra më efektive për të zhdukur format e padëshiruara në trupin tuaj kryesisht në pjesët e barkut dhe kofshëve .

Më shumë detaje

shpërndaje

California Beauty SLIM’n Lift
Jepini trupit tuaj formën më perfekte, sexy, linja të harkuara.
E përbërë nga material me fibër speciale , kjo veshje është mënyra më efektive për të zhdukur format e padëshiruara në trupin tuaj kryesisht në pjesët e barkut dhe kofshëve .
Do të dukeni të paktën 10-15 kg më e dobët.
Ndjehuni shumë rehat me to në trupi sikur të keni veshur të brendshme të zakonshme.
Sugjerohet të lahen me dorë.

4 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale