Fund Slim’n Lift

Produkt i ri

1 490 Lekë

-500 Lekë

1 990 Lekë

Fund me dizajn xhinsi

Material i gomuar ju mbledh barkun dhe vithet duke ju treguar keshtu disa kilograme me pak

shpërndaje

    4 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale